Znamy laureata Nagrody Alchemika! Pomóż nam wybrać Alchemika. Zagłosuj i wygraj! Ruszyła pierwsza edycja Nagrody Alchemika Kalendarz na 2015 rok z cytatami z książek Paula Coelho jest już dostępny! Porozmawiaj z alchemikiem słowa. Paulo Coelho: najlepsza wizytówka Brazylii Kolejny rekord Alchemika Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Paulo Coelho. Moje życie - film dokumentalny o autorze kultowego Alchemika do obejrzenia na kanale Planete+ ! Video chat z Paulem Coelho! Gra miejska z "Alefem" już 11 lutego w Warszawie! Oficjalna polska strona Paula Coelho na facebooku ALEPH THE VIDEO CONTEST - zwycięzcy wyłonieni! ALEPH THE VIDEO CONTEST Barack Obama cytuje Paula Coelho Walkirie w Polskim Radiu Wyniki konkursu
Złóż książkę - wygraj podróż!
Złóż książkę - wygraj podróż! Weź udział w konkursie! O Aleph - nowa książka Paula Coelho Weronika postanawia umrzeć na DVD Napisz recenzję książki Weronika postanawia umrzeć Weronika postanawia umrzeć Paula Coelho w kinach od 2 października Zapraszamy na festiwal Bom Dia Brasil i rozmowy o fenomenie Paula Coelho! Zwycięzca jest sam Paula Coelho w telefonie Zobacz ulubione miejsca Paula Coelho na świecie! 54. Międzynarodowe Targi Książki Konkurs na scenariusz trailera książki rozstrzygnięty! Konkurs na zwiastun książki Paulo Coelho - Zwycięzca jest sam Wielkie święto Paula Coelho Paulo Coelho zaprasza na wirtualną wystawę Łódzkie spotkanie z fanami Paula Coelho Konkurs: Jak wyglądało Twoje spotkanie z Drugą Połową? Fan Klub Paulo Coelho As Empiku dla Czarownicy z Portobello Paula Coelho Paulo Coelho otrzymał tytuł Posłańca Pokoju Paulo Coelho szuka 15 reżyserów 60. urodziny Paula Coelho Czarownica z Portobello - premiera polskiego wydania nowej powieści Paula Coelho Fragmenty powieści Czarownica z Portobello na stronie empik.com Brazylijska premiera nowej powieści Paula Coelho Czarownica z Portobello Alchemik na liście bestsellerów The New York Timesa Ponowna pielgrzymka do Santiago de Compostela Zahir Paula Coelho nominowany do nagrody As EMPiK-u 2005 Paulo Coelho w Częstochowie Zahir Paula Coelho skonfiskowany w Iranie Książki Paulo Coelho w serii kieszonkowej

Paulo Coelho w Częstochowie4 czerwca 2005

Wielu miłośników Alchemika spędziło w gigantycznej kolejce trzy-cztery godziny, by zamienić kilka słów z Paulem Coelho i otrzymać jego podpis na egzemplarzu najnowszej książki popularnego pisarza zatytułowanej Zahir. 4 czerwca do salonu EMPiKu w Częstochowie przybyło około 1200 wielbicieli powieści brazylijskiego pisarza! Paulo Coelho spędził w salonie cztery i pół godziny (podpisywał książki od 16.00 do 20.30) i żadnego ze swoich czytelników nie odprawił z kwitkiem.

Paulo Coelho w Częstochowie

Było to jedyne otwarte spotkanie podczas czerwcowej wizyty Paula Coelho w Polsce. Przyjechał on świętować jubileusz 10-lecia naszego wydawnictwa, które zainaugurowało działalność w 1995 r. publikacją Alchemika - pierwszego polskiego przekładu książki Coelho.

Paulo Coelho w Częstochowie

W kolejce po autograf stało około 1200 osób.

Paulo Coelho w Częstochowie

Pisarz był zadowolony z dobrej organizacji spotkania i zachwycał się kulturalną ochroną.

Paulo Coelho w Częstochowie

Podczas wizyty w salonie EMPiKu Paulo Coelho udzielał wywiadów lokalnym mediom.

Paulo Coelho w Częstochowie

Coelho podpisywał swoją najnowszą powieść Zahir, która miała światową premierę 1 kwietnia 2005 roku w Iranie. Dopiero dzień później ukazała się w ojczyźnie pisarza - Brazylii. Polska premiera odbyła się 20 maja 2005.

źródło: empik.com

Powrót do listy wydarzeń