Znamy laureata Nagrody Alchemika! Pomóż nam wybrać Alchemika. Zagłosuj i wygraj! Ruszyła pierwsza edycja Nagrody Alchemika Kalendarz na 2015 rok z cytatami z książek Paula Coelho jest już dostępny! Porozmawiaj z alchemikiem słowa. Paulo Coelho: najlepsza wizytówka Brazylii Kolejny rekord Alchemika Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Paulo Coelho. Moje życie - film dokumentalny o autorze kultowego Alchemika do obejrzenia na kanale Planete+ ! Video chat z Paulem Coelho! Gra miejska z "Alefem" już 11 lutego w Warszawie! Oficjalna polska strona Paula Coelho na facebooku ALEPH THE VIDEO CONTEST - zwycięzcy wyłonieni! ALEPH THE VIDEO CONTEST Barack Obama cytuje Paula Coelho Walkirie w Polskim Radiu Wyniki konkursu
Złóż książkę - wygraj podróż!
Złóż książkę - wygraj podróż! Weź udział w konkursie! O Aleph - nowa książka Paula Coelho Weronika postanawia umrzeć na DVD Napisz recenzję książki Weronika postanawia umrzeć Weronika postanawia umrzeć Paula Coelho w kinach od 2 października Zapraszamy na festiwal Bom Dia Brasil i rozmowy o fenomenie Paula Coelho! Zwycięzca jest sam Paula Coelho w telefonie Zobacz ulubione miejsca Paula Coelho na świecie! 54. Międzynarodowe Targi Książki Konkurs na scenariusz trailera książki rozstrzygnięty! Konkurs na zwiastun książki Paulo Coelho - Zwycięzca jest sam Wielkie święto Paula Coelho Paulo Coelho zaprasza na wirtualną wystawę Łódzkie spotkanie z fanami Paula Coelho Konkurs: Jak wyglądało Twoje spotkanie z Drugą Połową? Fan Klub Paulo Coelho As Empiku dla Czarownicy z Portobello Paula Coelho Paulo Coelho otrzymał tytuł Posłańca Pokoju Paulo Coelho szuka 15 reżyserów 60. urodziny Paula Coelho Czarownica z Portobello - premiera polskiego wydania nowej powieści Paula Coelho Fragmenty powieści Czarownica z Portobello na stronie empik.com Brazylijska premiera nowej powieści Paula Coelho Czarownica z Portobello Alchemik na liście bestsellerów The New York Timesa Ponowna pielgrzymka do Santiago de Compostela Zahir Paula Coelho nominowany do nagrody As EMPiK-u 2005 Paulo Coelho w Częstochowie Zahir Paula Coelho skonfiskowany w Iranie Książki Paulo Coelho w serii kieszonkowej

As Empiku dla Czarownicy z Portobello Paula Coelho  1 lutego 2008 roku

Podczas uroczystej gali w Teatrze Roma, która odbyła się 1 lutego br., Czarownica z Portobello Paula Coelho została uhonorowana tytułem As Empiku 2007 w kategorii literatura zagraniczna. To już czwarty As Empiku dla brazylijskiego pisarza, któremu międzynarodową sławę przyniosła powieść Alchemik.

Tegoroczna nagroda ma charakter symboliczny, ponieważ została przyznana w roku jubileuszu 20-lecia Alchemika. Mimo upływu lat popularność Paula Coelho nie słabnie. Jego książki ukazały się w 63 językach, w 150 krajach. Na całym świecie sprzedało się ponad 100 milionów egzemplarzy, w Polsce blisko dwa i pół miliona.

Wydawnictwo Drzewo Babel ma dobrą wiadomość dla czytelników Paula Coelho. W maju br. będzie miała swoją premierę długo oczekiwana powieść Brida.

W latach poprzednich Asa Empiku otrzymały:

Basia Stępień odbiera Asa Empiku

Basia Stępień, właścicielka wydawnictwa odbiera tegorocznego Asa Empiku

Powrót do listy wydarzeń