Znamy laureata Nagrody Alchemika! Pomóż nam wybrać Alchemika. Zagłosuj i wygraj! Ruszyła pierwsza edycja Nagrody Alchemika Kalendarz na 2015 rok z cytatami z książek Paula Coelho jest już dostępny! Porozmawiaj z alchemikiem słowa. Paulo Coelho: najlepsza wizytówka Brazylii Kolejny rekord Alchemika Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Paulo Coelho. Moje życie - film dokumentalny o autorze kultowego Alchemika do obejrzenia na kanale Planete+ ! Video chat z Paulem Coelho! Gra miejska z "Alefem" już 11 lutego w Warszawie! Oficjalna polska strona Paula Coelho na facebooku ALEPH THE VIDEO CONTEST - zwycięzcy wyłonieni! ALEPH THE VIDEO CONTEST Barack Obama cytuje Paula Coelho Walkirie w Polskim Radiu Wyniki konkursu
Złóż książkę - wygraj podróż!
Złóż książkę - wygraj podróż! Weź udział w konkursie! O Aleph - nowa książka Paula Coelho Weronika postanawia umrzeć na DVD Napisz recenzję książki Weronika postanawia umrzeć Weronika postanawia umrzeć Paula Coelho w kinach od 2 października Zapraszamy na festiwal Bom Dia Brasil i rozmowy o fenomenie Paula Coelho! Zwycięzca jest sam Paula Coelho w telefonie Zobacz ulubione miejsca Paula Coelho na świecie! 54. Międzynarodowe Targi Książki Konkurs na scenariusz trailera książki rozstrzygnięty! Konkurs na zwiastun książki Paulo Coelho - Zwycięzca jest sam Wielkie święto Paula Coelho Paulo Coelho zaprasza na wirtualną wystawę Łódzkie spotkanie z fanami Paula Coelho Konkurs: Jak wyglądało Twoje spotkanie z Drugą Połową? Fan Klub Paulo Coelho As Empiku dla Czarownicy z Portobello Paula Coelho Paulo Coelho otrzymał tytuł Posłańca Pokoju Paulo Coelho szuka 15 reżyserów 60. urodziny Paula Coelho Czarownica z Portobello - premiera polskiego wydania nowej powieści Paula Coelho Fragmenty powieści Czarownica z Portobello na stronie empik.com Brazylijska premiera nowej powieści Paula Coelho Czarownica z Portobello Alchemik na liście bestsellerów The New York Timesa Ponowna pielgrzymka do Santiago de Compostela Zahir Paula Coelho nominowany do nagrody As EMPiK-u 2005 Paulo Coelho w Częstochowie Zahir Paula Coelho skonfiskowany w Iranie Książki Paulo Coelho w serii kieszonkowej

Książki Paulo Coelho w serii kieszonkowejna każdą kieszeń, na każdą drogę...

Książki Paulo Coelho bezsprzecznie podbijają serca polskich czytelników. Od pierwszego wydania w 1995 roku rozeszło się już ponad milion egzemplarzy jego powieści. Ich przesłanie trafia szczególnie do ludzi młodych. Dla wielu z nich są to pierwsze ważne książki w życiu, otwierające drzwi do Świata literatury. To z wyboru samej młodzieży kultowy już Alchemik został wpisany na listę lektur gimnazjalnych.

Z myślą o tej grupie czytelników wprowadziliśmy na rynek serię kieszonkową, która kolejno obejmie wszystkie powieści tego autora. Mała, lekka, niedroga książka zmieści się w każdej kieszeni. Wydana na polskim papierze ekologicznym w miękkiej oprawie, prosta i poręczna, zachęca, aby mieć ją przy sobie, zabrać w podróż daleką czy bliską. Co najważniejsze, książki z tej serii są o połowę tańsze od wydań w oprawie twardej.

Dla miłośników sztuki edytorskiej przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Do księgarni trafiły już powieści Paulo Coelho oprawione w płótno, opatrzone kolorową obwolutą. Ze względu na swoje piękno i trwałość książki te staną się ozdobą domowych bibliotek i z pewnością przetrwają wiele lat na półkach czytelni publicznych.

Powrót do listy wydarzeń