Alchemik
w nowej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady
Alef Walkirie Weronika postanawia umrzeć - edycja filmowa Zwycięzca jest sam Alchemik - edycja limitowana Brida Czarownica z Portobello Zahir Jedenaście minut Demon i panna Prym Podręcznik wojownika światła Weronika postanawia umrzeć Piąta góra Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam Alchemik Czarodziej. Biografia Paulo Coelho Zwierzenia pielgrzyma Alchemia "Alchemika" Prorok. Listy miłosne Proroka

Paulo Coelho "Alchemik"

AlchemikPaulo Coelho

Alchemik otwiera te drzwi w naszej duszy, o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć. Każe marzyć, podążać własnym powołaniem, podejmować ryzyko, pójść w świat i wrócić wystarczająco śmiałym, by stawić czoła wszelkim przeszkodom. Baśniowa, alegoryczna opowieść o wędrówce andaluzyjskiego pasterza jest tłem do medytacji nad tym, jak ominąć życiowe pułapki, by dotrzeć do samego siebie.

Alchemia Paulo Coelho to tajemna wiedza o prawdzie i jej dwóch obliczach. Autor burzy wszelkie bariery bojaźni, które powstrzymują strumień naszych pragnień. Potrzeba Alchemika i jego światowy rozgłos są oczywiste, albowiem lektura książki przemienia w złoto nawet najbardziej zaśniedziałe sprężyny ludzkich marzeń.

Fragment książki

Alchemik jako niezwykłe zjawisko wydawnicze

Dowiedz się więcej o Alchemiku od samego autora!

Podziel się swoimi przemyśleniami z innymi

Powrót do listy książek Paulo Coelho

firma księgarska Jacek OlesiejukTę książkę kupisz tutajTę książkę kupisz tutaj