Alchemik
w nowej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady
Alef Walkirie Weronika postanawia umrzeć - edycja filmowa Zwycięzca jest sam Alchemik - edycja limitowana Brida Czarownica z Portobello Zahir Jedenaście minut Demon i panna Prym Podręcznik wojownika światła Weronika postanawia umrzeć Piąta góra Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam Alchemik Czarodziej. Biografia Paulo Coelho Zwierzenia pielgrzyma Alchemia "Alchemika" Prorok. Listy miłosne Proroka

Paulo Coelho "Weronika postanawia umrzeć"

Weronika postanawia umrzećPaulo Coelho

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiarów pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.

Weronika postanawia umrzeć bez wyraźnego powodu, bez żalu i bez patosu. Może dlatego, że gdy szukała łatwych rozwiązań, jej życie stało się mdłe, jak potrawa bez przypraw, pozbawione ziarna szaleństwa. A gdzie szukać szaleństwa, jeśli nie w domu wariatów, pośród tych, którzy obdarzeni nim zostali w nadmiarze? Weronika uczy się na nowo życia, poznaje siebie samą, zmartwychwstaje. Weronika chce żyć inaczej.

Fragment książki

Powrót do listy książek Paulo Coelho

firma księgarska Jacek OlesiejukTę książkę kupisz tutajTę książkę kupisz tutaj